
Halil Çolak vertrekt maandag naar Turkmenistan voor een oefentoernooi met het Turkse nationale team onder 21 jaar. Go Ahead Eagles gunt zijn aanvaller de kans om zich bij het nationale team in de kijker te spelen.
Bondscoach Fatih Eser nodigde 24 spelers uit voor het vriendschappelijke toernooi van 20 tot en met 28 februari in Turkmenistan. Çolak is de enige speler uit Nederland. Het toernooi komt op het goede moment voor hem. De aanvaller is juist weer fit na een kuitblessure en speelde vrijdag een helft mee in een oefenduel tegen Jong FC Twente.
"We gunnen Halil deze kans", zegt trainer Andries Ulderink in De Stentor. "Toen Halil aan het begin van het seizoen een contract bij ons tekende was het ook een van zijn ambities zich in een Turks of Nederlands team te spelen. Nu is het zover en dan geven we hem toestemming om zich bij die ploeg te voegen. We zijn het er over eens dat het belangrijk is voor zijn ontwikkeling, al komt het voor ons ongelukkig midden in de competitie."
Door het toernooi mist de jeugdige aanvaller de duels van GA Eagles tegen FC Den Bosch, Telstar en MVV. Ulderink: "Tegen FC Den Bosch zou hij toch nog niet in de basis starten. Mocht het na de eerste week nodig zijn is het mogelijk dat hij eerder dan gepland terug komt om eventueel tegen MVV weer met ons mee te spelen."
» Meer nieuws over: Go Ahead Eagles, ,
13 februari 2010 - 16:33 | Reageer
|
Reactie plaatsen?
U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen. Bovenaan de website kunt u inloggen. Heeft u nog geen account? Klik hier om een account aan te maken.
