
Om het vege lijf van hun sportclub te redden, zetten bestuur en aanhang van Veendam vrijdag voor aanvang van het duel met SC Cambuur alle zeilen bij. Met het zingen van het Gronings volkslied, bijvoorbeeld.
Veendam heeft 300.000 euro nodig om de begroting voor volgend jaar rond te krijgen. Daarom zingt zangeres Wia Buze zingt vrijdag het Gronings volkslied. Ook de schrijvers Herman Sandman en Bill Mensema en muzikant Bert Hadders ondersteunen de club. Zij geven voorafgaand aan de wedstrijd een benefietoptreden.
De acties zijn onderdeel van het ´Hand-in-Hand-plan’ van algemeen directeur Henk Eising. Hij roept alle inwoners op om de club te ondersteunen. ‘Of je nu verpleegster, clubdirecteur, landbouwer of AOW'er bent. De insteek is: iedereen moet achter de club gaan staan.’
Wie twintig euro overmaakt, krijgt niet alleen twee toegangskaarten voor de eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen. De deelnemers maken ook kans op hele mooie prijzen. Te denken valt aan twee jaar gratis autorijden, toegangskaarten voor de EK-duels van Oranje in Charkov en vakantiereizen.
» Meer nieuws over: SC Veendam,
06 april 2012 - 08:42 | Reageer
|
spike5 | 21 april 2012 15:02
eljee7451 | 07 april 2012 12:39
Reactie plaatsen?
U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen. Bovenaan de website kunt u inloggen. Heeft u nog geen account? Klik hier om een account aan te maken.
29-04 Video: topmodellen steunen Veendam
26-03 MVV nestelt zich in top-acht
26-03 Veendam verder met Lambooij en Vakalopoulos
14-03 Beroepscommissie bevestigt straf Tailor
29-02 Tailor niet akkoord met schikkingsvoorstel
23-02 Veendam en Volendam maandag op herhaling
20-02 Veendam – Volendam afgelast
