
RBC Roosendaal kan op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Rini Coolen is donderdag naar het buitenland gereisd om te onderhandelen met een nieuwe club. De kans is groot dat hij niet meer terugkeert naar de oranjehemden.
Coolen, die in West-Brabant ook de functie van manager voetbalzaken invult, tekende anderhalve maand geleden nog een nieuw contract dat hem nog een seizoen extra aan RBC Roosendaal zou verbinden. Daarin werd wel een clausule opgenomen, waarin de 43-jarige Oldenzaler mocht vertrekken als er sprake was van positieverbetering. Dat is nu het geval.
RBC Roosendaal geeft maandag pas duidelijkheid inzake een eventueel tussentijds vertrek van Coolen, die sinds oktober 2008 de scepter zwaait in het Mariflex Stadion. Assistent-trainer Eric Hellemons neemt de komende dagen de trainingen over.
» Meer nieuws over: RBC Roosendaal, ,
01 juli 2010 - 12:31 | Reageer
|
Reactie plaatsen?
U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen. Bovenaan de website kunt u inloggen. Heeft u nog geen account? Klik hier om een account aan te maken.
13-08 Van den Ouweland kiest voor RBC
04-08 AGOVV en RBC hoeven niet te verhuizen
26-07 Sandor Popovics trekt zich terug bij RBC
20-07 Nieuw trainersduo voor RBC
13-07 RBC moet faillissement afwenden