
FC Emmen kan Donny de Groot uit het hoofd zetten. Diverse media berichtten dat de aanvaller van De Graafschap wel eens naar de club uit Drenthe zou kunnen verkassen.
"Dat is absoluut niet aan de orde", zo laat zijn zaakwaarnemer Hakim Slimani aan www.jupilerleague.nl weten. "Donny wil op het hoogste niveau actief blijven en zal dus niet naar Emmen gaan. Hij hoopt op een mooie club in de Eredivisie en anders een buitenlands avontuur. Die interesse is er."
De Groot komt bij De Graafschap nog maar nauwelijks aan spelen toe. En met de komst van huurling Ben Sahar is zijn toekomstperspectief er niet beter op geworden. De aanvaller mag daarom ook vertrekken uit Doetinchem.
» Meer nieuws over: FC Emmen, Transfers, De Graafschap, Donny de Groot,
14 januari 2009 - 15:15 | Reageer
|
Reactie plaatsen?
U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen. Bovenaan de website kunt u inloggen. Heeft u nog geen account? Klik hier om een account aan te maken.
01-05 Gall volgt Hake op in Emmen
27-04 Hake pakt biezen in Emmen
04-04 Wedstrijd Emmen-Telstar verplaatst
30-03 Zegetocht Helmond duurt voort
28-03 Emmen opent deuren voor mensen met visuele beperking
20-02 Den Bosch naar derde plek
09-02 FC Emmen voorlopig gered
