
Hesdey Suart heeft het verbruid bij Helmond Sport. De linksback speelt geen minuut meer voor de ploeg van trainer Jürgen Streppel.
Afgelopen vrijdag maakte Streppel al duidelijk dat hij niet meer van plan was om de jongeling op te stellen. Hij kwam voor de zoveelste keer te laat en werd daarom weer eens buiten de selectie gelaten.
"Er is nu geen weg meer terug. Hesdey Suart speelt geen minuut meer voor Helmond Sport", aldus algemeen directeur Mario Captein in het Eindhovens Dagblad. Later deze week volgt nog een gesprek over hoe beide partijen uit elkaar zullen gaan. Suart heeft een aflopende verbintenis.
» Meer nieuws over: Helmond Sport, ,
16 april 2009 - 08:08 | Reageer
|
Reactie plaatsen?
U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen. Bovenaan de website kunt u inloggen. Heeft u nog geen account? Klik hier om een account aan te maken.
