
Johan Steur blijft ook de komende drie seizoenen verbonden aan FC Volendam. Het clubicoon gaat volgend seizoen de nieuwe trainer Gert Kruys assisteren bij het eerste elftal.
De voormalige middenvelder, die dit seizoen afmaakt als interim-trainer van het vlaggenschip, hoopt op korte termijn een nieuw driejarig contract te ondertekenen. "We zijn er zo goed als uit", aldus Steur in het Noordhollands Dagblad.
De Volendammer beseft dat de ploeg nog wat punten nodig heeft als het ook nĂ¡ de zomer in de Jupiler League wil uitkomen. "We moeten nu echt gaan winnen, want door al die gelijkspelletjes komen de andere ploegen steeds dichterbij."
De oefenmeester van de oranjehemden kan vrijdag in de thuiswedstrijd tegen Veendam een beroep doen op Paul de Lange. De speler kan ondanks een aantal loszittende tanden gewoon spelen. Dominique van Dijk is geschorst en Michiel Kramer, Wouter Artz, Nick Tol en Marijn Sterk zijn nog geblesseerd. Mathieu Boots maakte afgelopen dinsdag na ruim vijf maanden blessureleed zijn rentree in het beloftenelftal. De routinier, die een dubbele beenbreuk opliep eerder dit seizoen in het uitduel met Fortuna Sittard, speelde in de wedstrijd tegen MVV (0-0) ruim een uur mee.
» Meer nieuws over: FC Volendam, , Contractverlenging,
11 maart 2010 - 16:40 | Reageer
|
freddy1 | 19 maart 2010 18:48
Reactie plaatsen?
U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen. Bovenaan de website kunt u inloggen. Heeft u nog geen account? Klik hier om een account aan te maken.
18-08 Van Dijk terug in selectie
31-07 Kelvin Maynard verder in Portugal
30-07 Lindenbergh kiest voor Volendam
27-07 Charles Dissels terug bij Volendam
04-07 Volendam haalt twee Hongaren
12-06 Schilder langer in Volendam
29-05 Volendam lonkt naar Lindenbergh