
Sparta Rotterdam zou de verloren competitiewedstrijd tegen Helmond Sport (3-2) graag opnieuw willen spelen. Niet alleen hield de Kasteelclub nul punten over aan de ontmoeting, ook zag de eerstedivisionist Gijs Luirink tegen een lange schorsing aanlopen.
De 27-jarige verdediger is door de tuchtcommissie van de Nederlandse voetbalbond KNVB voor vier wedstrijden geschorst, waarvan een voorwaardelijk. De oud-mandekker van FC Volendam, FC Groningen en AZ nam in de 84ste minuut een directe rode kaart in ontvangst van scheidsrechter Serdar Gözübüyük en mocht vervroegd gaan douchen.
Twee minuten eerder werd zijn ploeggenoot Marten de Roon met een tweede gele kaart naar de kleedkamers doorverwezen. De 20-jarige middenvelder is voor één wedstrijd geschorst. Bij SC Cambuur moeten Oguzhan Türk en Leon Hese één pot brommen, terwijl bij AGOVV Apeldoorn Tim Receveur twee ontmoetingen aan de kant staat.
» Meer nieuws over: Sparta Rotterdam, Gijs Luirink, Schorsingen,
16 augustus 2011 - 09:35 | Reageer
|
Reactie plaatsen?
U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen. Bovenaan de website kunt u inloggen. Heeft u nog geen account? Klik hier om een account aan te maken.
08-05 De Graafschap mist Poepon tegen FC Den Bosch
12-04 Spartaan De Roon kiest voor Heerenveen
06-04 Geen goede vrijdag voor Sparta
30-03 Ajax winkelt in jeugdopleiding Sparta
23-03 Sparta geeft Zwolle opnieuw duwtje in rug
17-03 Video: De Roon en Verbeek in vizier Eredivisie
