
Marc Mboua maakt vrijdag mogelijk zijn debuut voor Fortuna Sittard. De aanvaller wordt gehuurd van Cambuur Leeuwarden en juist die ploegen staan dan tegenover elkaar. De Friezen willen niet dat de aanvaller in actie komt, maar de KNVB heeft zich met de kwestie bemoeid.
Cambuur Leeuwarden en Fortuna Sittard spraken af dat Mboua in het onderlinge duel niet in actie komt. De voetbalbond staat deze afspraak echter niet toe. "We hebben de clubs gebeld en de passage over het meespelen is uit het contract gehaald", zegt een woordvoerster van de KNVB in Dagblad De Limburger. "Daarmee is de kous af. Natuurlijk kan het toch zo zijn dat Mboua vrijdag alsnog niet speelt, maar daar kunnen we weinig aan doen."
Algemeen directeur Alex Pama van Cambuur hoopt dat er een herenakkoord met Fortuna Sittard wordt gesloten. Fortuna Sittard-trainer Roger Reijners overweegt de aanvaller echter gewoon te laten spelen. "Als hij volgens de regels mag spelen, dan kan hij spelen. Of dat gebeurt is afhankelijk van andere zaken. Marc moet lang niet gevoetbald en moet eerst helemaal fit worden.
» Meer nieuws over: Fortuna Sittard, SC Cambuur-Leeuwarden, ,
08 september 2009 - 10:37 | Reageer
|
Reactie plaatsen?
U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen. Bovenaan de website kunt u inloggen. Heeft u nog geen account? Klik hier om een account aan te maken.
02-08 Proefspelers voor Fortuna Sittard
22-07 Fortuna uit grootste zorgen
21-04 Fortuna stelt feestje uit
19-03 MVV pakt Fortuna in derby
12-03 De Graafschap zuinig langs Fortuna
12-03 Vooruitblik speelronde 32
01-03 Cambuur maakt geen misstap