
Cambuur-trainer Stanley Menzo stuurt maandagavond dezelfde elf spelers het veld in die afgelopen vrijdag FC Zwolle met 3-1 op de pijnbank legden. "We zijn optimistisch."
Het derde duel moet beslissen wie het in de volgende ronde van de play-offs opneemt tegen Roda JC. Menzo ziet na de 3-1 overwinning van vrijdag geen reden om zijn opstelling te wijzigen. Dat betekent dat Mark de Vries, met twee goals als invaller enorm belangrijk, weer plaatsneemt op de bank. Ruud ter Heide start in de spits, met kort daarachter Sandor van der Heide.
De aanvallende middenvelder heeft nog wat last van zijn hamstring, maar kan het een groot gedeelte van de wedstrijd volhouden. "We zijn optimistisch", beschouwde Menzo voor tegenover de Leeuwarder Courant. "Maar we moeten ons ook realiseren dat we tegen een lastige ploeg voetballen. We zullen vanaf het begin scherp moeten zijn, zodat de spelers van Zwolle niet in hun spel komen."
» Meer nieuws over: SC Cambuur-Leeuwarden, , Play-offs,
24 mei 2009 - 13:13 | Reageer
|
synea | 24 mei 2009 19:54
Reactie plaatsen?
U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen. Bovenaan de website kunt u inloggen. Heeft u nog geen account? Klik hier om een account aan te maken.
