
Verdediger Mitch Stockentree komt voor twee seizoenen naar FC Oss. De 21-jarige Enschedeër maakt de overstap van FC Twente.
Stockentree haakte in 2010 aan bij de selectie van FC Twente, maar heeft geen competitiewedstrijd gespeeld voor de Tukkers. Wel debuteerde de rechtsback onder trainer Michel Preud’homme in de Champions League tegen Werder Bremen en speelde hij in de KNVB Beker tegen FC Zwolle.
Stockentree kijkt er naar uit om voor FC Oss te kunnen spelen. “Deze stap voelt goed. FC Oss staat me als gezonde club aan en heeft me heel gastvrij ontvangen. Ik wil aan het publiek laten zien wat ik in huis heb en hoop een mooi seizoen te mogen draaien met veel speelminuten.”
» Meer nieuws over: FC Oss, Mitch Stockentree,
26 juni 2012 - 14:20 | Reageer
|
Reactie plaatsen?
U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen. Bovenaan de website kunt u inloggen. Heeft u nog geen account? Klik hier om een account aan te maken.
16-07 Ferhat Görgülü overtuigt Anton Janssen bij Oss
08-06 FC Oss legt amateur vast
25-05 Van der Sloot blijft Oss trouw
21-05 Van Muyen bij FC Oss langer in dubbelrol
10-05 Van den Ouweland zet punt
18-04 Rein Baart terug naar Oss
21-03 Contouren selectie FC Oss duidelijker geworden
20-03 Ebergen kiest voor maatschappelijk carrière
16-07 Ferhat Görgülü overtuigt Anton Janssen bij Oss
16-07 Bilate verlengt bij Sparta
16-07 Esajas en MVV hervatten samenwerking
15-07 Zieke Bos stopt als trainer
13-07 Verdedigend duo voor Almere
11-07 De Graafschap haalt Belg binnen
10-07 ADO stalt speler in Dordrecht
