
MVV heeft de KNVB ingeschakeld om het conflict met Christian Brüls op te lossen. De Belg heeft een doorlopend contract, maar weigert uit te komen voor de club uit de Jupiler League.
Hij heeft zich, zonder toestemming van MVV, verbonden aan Westerlo. De KNVB zal contact opnemen met de KBVB, zo meldt De Limburger. MVV laat weten dat alle (financiële) verplichtingen aan Brüls zijn voldaan, waardoor de middenvelder niet transfervrij is. Aangezien MVV hem niet aan Westerlo heeft verkocht, kan hij dus niet voor de Belgische eersteklasser uitkomen.
» Meer nieuws over: MVV Maastricht,
10 juli 2010 - 21:40 | Reageer
|
kevin043 | 11 juli 2010 02:41
Reactie plaatsen?
U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen. Bovenaan de website kunt u inloggen. Heeft u nog geen account? Klik hier om een account aan te maken.
