
Het gedegradeerde De Graafschap moet het volgend seizoen in de Jupiler League doen zonder Muslu Nalbantoglu. “Het is definitief klaar.”
"We hebben van de week nog een gesprek gehad, maar het is definitief klaar", aldus de rechtsback tegenover Omroep Gelderland. "Maar dat zag ik al aankomen. Het is veel zuurder dat we gedegradeerd zijn en dat ik die laatste wedstrijd van de kant moest toekijken."
Nalbantoglu hoopt in de zomer onderdak te vinden bij een club in de Eredivisie. "Ik ga op vakantie naar Turkije en moet dit rampjaar dan een plekje geven. Ik wil nog heel graag voetballen, liefst in de Eredivisie. Het vuurtje brandt nog ondanks deze vervelende periode. Gelukkig zijn er ook mooie herinneringen aan De Graafschap."
» Meer nieuws over: De Graafschap, Muslu Nalbantoglu,
19 mei 2012 - 14:20 | Reageer
|
jonaspeek | 21 mei 2012 19:26
Reactie plaatsen?
U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen. Bovenaan de website kunt u inloggen. Heeft u nog geen account? Klik hier om een account aan te maken.
23-05 Rose vertrekt bij De Graafschap
13-05 De Graafschap degradeert
10-05 Den Bosch niets verder tegen De Graafschap
23-04 AGOVV stelt Jupiler Play-Offs veilig
20-04 Meerdink wil afscheid tegen AGOVV
12-04 Bronzen Stier voor De Leeuw en Kalezic
09-04 De Graafschap feest verder in Almere
09-04 Vooruitblik Jupiler League
04-06 Rosheuvel terug op oude nest AZ
04-06 Hake assistent-trainer PEC Zwolle
04-06 Helmond haalt AGOVV-captain op
03-06 Velda en Kunst verlengen in Emmen
01-06 Dissels kiest voor Almere
01-06 Winnaar Jupiler League Ticket Loterij naar Oekraïne
31-05 Jupiler League kweekvijver Oranje
