
In navolging van Chris de Wagt (foto) en Rence van der Wal heeft ook Johan Plat de gekozen voor FC Oss.
Plat komt over van FC Dordrecht. Johan Plat speelde sinds vorig seizoen bij FC Dordrecht, daarvoor bij FC Zwolle en FC Volendam. Johan Plat speelde in de jeugd bij Volendam, Ajax en AZ. Plat speelde in zijn carrière tot nu toe in 43-competitiewedstrijden. FC Oss en Johan Plat zijn een contract tot het einde van dit seizoen overeen gekomen.
Ook Ousmane Camara reist mee naar Turkije, waar Oss een trainingskamp belegt. De 26-jarige verdediger kwam eerder uit in de jeugd van SC Cambuur, Willem II en FC Eindhoven. Daarna speelde Camara uit voor de amateurs van SV Triborgh en PSV. Camara krijgt van de technische staf de kans zich te bewijzen om een plek in de selectie te veroveren.
» Meer nieuws over: FC Oss, FC Dordrecht, Johan Plat, Ousmane Camara,
03 januari 2010 - 15:24 | Reageer
|
Reactie plaatsen?
U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen. Bovenaan de website kunt u inloggen. Heeft u nog geen account? Klik hier om een account aan te maken.
30-06 Oss niet terug in Jupiler League
17-06 Fachtali blijft in Almere
10-06 FC Oss dagvaart KNVB in kort geding
10-04 Oss wil duidelijkheid KNVB
26-03 De Graafschap bindt ook Oss aan zegekar