
FC Oss heeft zich voor de rest van het seizoen versterkt met Ugur Yildirim. De Turkse bond moet de aanvaller nog vrijgeven.
Vorige week begon de rechtervleugel aanvaller aan een korte trainingsstage bij de club. Zowel Yildirim als FC Oss kwamen tot de conclusie dat zij graag samen verder willen. FC Oss en Ugur Yildirim hebben een akkoord bereikt over de inhoud van het contract. De speler moet nog worden vrijgegeven worden door de Turkse bond en als deze formaliteiten snel worden afgewerkt dan is Yildirim maandag al inzetbaar in de thuiswedstrijd tegen Helmond Sport.
Ugur Yildirim, Nederlandse nationaliteit en geboren op 8 mei 1982 in Apeldoorn, begon zijn profcarrière bij Go Ahead Eagles. Daar speelde hij van 2000-2004 in 119 wedstrijden waarin hij 44 doelpunten maakte. Zijn volgende club werd SC Heerenveen. Bij de Friezen kwam hij uit in 83 wedstrijden waarin hij 12 keer scoorde. De Nederlandse speler met Turkse ouders kwam in die tijd ook eenmaal uit voor het Nederlands elftal. Vervolgens vertrok hij naar Turkije en kwam uit voor Gaziantepspor, Sivasspor en zijn laatste club was Kasımpasa SK. Aangezien Yildirim zonder contract zat had is het mogelijk om buiten de transferperiode de overstap naar FC Oss te maken. Yildirim gaat spelen in een shirt met rugnummer 32.
» Meer nieuws over: FC Oss, Transfers,
18 februari 2010 - 17:12 | Reageer
|
hendri1966 | 19 februari 2010 14:05
eindhoven100 | 18 februari 2010 23:46
Reactie plaatsen?
U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen. Bovenaan de website kunt u inloggen. Heeft u nog geen account? Klik hier om een account aan te maken.
30-06 Oss niet terug in Jupiler League
17-06 Fachtali blijft in Almere
10-06 FC Oss dagvaart KNVB in kort geding
10-04 Oss wil duidelijkheid KNVB
26-03 De Graafschap bindt ook Oss aan zegekar