
FC Dordrecht moet op zoek naar een nieuwe doelman. Tristan Peersman (foto) is ingegaan op een aanbieding van Bergen en keert daardoor terug naar zijn vaderland België.
Peersman speelde pas een half seizoen in Dordrecht. Hij kwam in de winterstop over van OFI Kreta, dat niet voldeed aan de contractuele verplichtingen. De Belg maakte net de succesvolle periode van de ploeg van trainer Gert Kruys mee en de play-offs werd gehaald.
Peersman liet eerder weten in Dordrecht te willen blijven, maar heeft geen woord gehouden. Met Bergen komt hij overigens niet op het hoogste niveau uit, want de ploeg eindigde dit seizoen als laatste.
» Meer nieuws over: FC Dordrecht, , ,
15 juni 2009 - 18:18 | Reageer
|
Reactie plaatsen?
U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen. Bovenaan de website kunt u inloggen. Heeft u nog geen account? Klik hier om een account aan te maken.
