
RBC is gered. Dat zegt directeur Jan Pollemans in de regionale krant BN De Stem. Hij denkt dat de club met een lagere begroting (2,9 miljoen) in het komende seizoen ook niet meer in de problemen zal komen.
De Roosendaalse voetbalclub heeft voldoende toezeggingen van geldschieters om op korte termijn aan de benodigde drie ton te komen, die de club in leven moet houden, zo stelt Pollemans in BN De Stem. Voorwaarde is wel dat alle geldschieters, die een toezegging deden, op korte termijn ook geld overmaken. ,,Want we hebben geen cash gevraagd zolang niet duidelijk was of redding reëel was." Dat de club overleeft, gaat ten koste van een aantal bedrijven dat geld tegoed heeft, maar noodgedwongen akkoord ging met een zogenaamd 'vrijwillig' crediteurenakkoord.
De salarissen worden deze maand betaald en de club denkt in 2010/2011 met een tot 2,9 miljoen afgeslankte begroting niet opnieuw in de problemen te komen. Pollemans: ,,We hebben het 'go' uitgesproken en dat betekent dat we voldoende perspectief zien om door te gaan."
Het loonoffer van personeel en spelers: twintig procent minder salaris en geen premies; het afslanken van de organisatie en de crediteurenakkoorden zouden aan het einde van het seizoen gezamenlijk nog eens drie ton op moeten leveren. Pollemans noemt dat geen te optimistische, maar een realistische schatting.
» Meer nieuws over: RBC Roosendaal, Jan Pollemans,
09 januari 2010 - 14:22 | Reageer
|
Reactie plaatsen?
U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen. Bovenaan de website kunt u inloggen. Heeft u nog geen account? Klik hier om een account aan te maken.
13-08 Van den Ouweland kiest voor RBC
04-08 AGOVV en RBC hoeven niet te verhuizen
26-07 Sandor Popovics trekt zich terug bij RBC
20-07 Nieuw trainersduo voor RBC
13-07 RBC moet faillissement afwenden