
Ole Tobiasen heeft een nieuwe club gevonden. Bij Roda JC gaat hij niet voetballen, maar als jeugdtrainer aan de slag.
Tobiasen spande onlangs een arbitragezaak aan tegen zijn oude club MVV. Daar had hij naar eigen zeggen afspraken over een functie in de technische staf na zijn loopbaan als voetballer. Volgens Dagblad De Limburger won hij die zaak, maar ligt zijn toekomst niet in Maastricht.
Mocht MVV echter aangeven dat er plek is voor de Deen, dan blijft hij in Maastricht actief. "Ik ben blij dat ik eindelijk kan gaan werken, want door die hele kwestie met MVV heb ik niks kunnen doen. Inmiddels zijn de meeste vacatures vergeven, dus daarom is het jeugdtrainerschap Roda voor mij een mooie uitdaging", zegt de voormalig verdediger in het dagblad.
» Meer nieuws over: MVV Maastricht,
10 augustus 2010 - 12:38 | Reageer
|
kevin043 | 11 augustus 2010 23:09
Reactie plaatsen?
U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen. Bovenaan de website kunt u inloggen. Heeft u nog geen account? Klik hier om een account aan te maken.
26-08 Thiebaut wil terug naar MVV
23-08 20:45 live: FC Zwolle - MVV
23-08 Gommans wacht niet op MVV
14-08 Video: Boffin op stage bij West Ham
11-08 Verdellen van VVV naar MVV
10-08 Gommans op proef bij MVV
03-08 Extra strafpunten voor MVV en Veendam