
In de eerste kwartfinale in de Jupiler Play-Offs tegen De Graafschap is FC Den Bosch donderdagavond niets opgeschoten. Na neg ... Lees verder
SC Cambuur en FC Den Bosch weten na vanavond al of ze volgend seizoen sowieso iets te zoeken hebben op het hoogste voetbalpod ... Lees verder
Charlie van den Ouweland heeft zijn laatste wedstrijd in het betaald voetbal gespeeld. De dertigjarige routinier verlaat FC O ... Lees verder
Juvhel Tsoumou wordt niet de opvolger van de naar Polen vertrokken Koen van der Biezen. Go Ahead Eagles liet de aanvaller na twee oefenduels weten niet welkom te zijn in Deventer.
Tsoumou deed mee in twee oefenwedstrijden van Go Ahead. Tegen Sallands XI maakte hij drie van de zeven doelpunten. Dinsdagavond deed hij tegen Jong PSV slechts een helft mee en kwam daarin niet tot scoren, zo meldt .
» Meer nieuws over: Go Ahead Eagles,
28 juli 2011 - 08:02 | Reageer
|
hoe oud ben je dan?het hele verhaal is dat je iets tegen de eagles hebt.waarom?het zijn onderling altijd aparte wedtsrijden en allebei de stadions hebben iets apart.ook de aanhang.anders dan zwolle.waar helemaal geen sfeer in zit.
sleutel | 31 juli 2011 17:58
sleutel | 31 juli 2011 17:58
Je lult duidelijk over dingen waar je geen verstand van heb en uitslagen van bijna 10 jaar geleden, zal ik ook eens vermelden dat Cambuur bijna 20 jaar geleden dan ook 1-1 tegen Barcelona gespeeld had?
jevd | 30 juli 2011 22:23
jevd | 30 juli 2011 22:23
daarom heeft cambuur bijna elk jaar een schuld.
reza kon niet meer verdienen.het had ook met zijn studie te maken.elk jaar moeten ze de hand ophouden bij de gemeente.wij hebben dat jaren geleden ook gehad.eemaal.jullie hebben elk jaar lijk uit de kast.de eagles zijn zo slecht,maar halen wel spelers van die slechte club.doordat je meer geld bied gaan spelers niet beter van voetballen.wat voor opleiding heb jij gehad.kun je wel tot 10 tellen.weet je nog de hoogste uitslag van eagles tegen cambuur.haha.10-1. of leefde je toen nog niet.
sleutel | 30 juli 2011 18:10
sleutel | 30 juli 2011 18:10
Omdat spelers het licht eindelijk gezien hebben welke club nou de betere is en waar ze liever voor spelen, daarom komen ze naar ons toe.
En Reza kon gewoon beter verdienen bij zijn nieuwe club dan hier.
jevd | 30 juli 2011 13:30
jevd | 30 juli 2011 13:30
@jevd
dus om die moet moet je schoonmaker zijn.haha
of het nu een eigen goal is of niet.die telt ook.natuurlijk cambuur heeft weer de scheidsrechter tegen.iedereen is tegen cambuur.
zielig.ik zeg dat je altijd alleen maar commentaar heb of het nu de eagles is of zwolle.kijk eerst naar je eigen club.als de eagles zo slecht is ,waarom halen jullie dan weer spelers van de eagles naar jullie toe?
omdat ze nergens anders heen kunnen?
aan vosselman in goede doen,daar heb je wat aan.maar drost(balletje terug of balletje opzij)mogen jullie wel hebben.veel succes ermee.en reza had ook alweer genoeg van jullie.
sleutel | 30 juli 2011 12:40
sleutel | 30 juli 2011 12:40
Ja want als je om 19:40 iets op een site plaatst heb je geen werk. We werken niet allemaal als schoonmaker na sluitingstijd zoals jou hoor.
Overigens moet je niet zo stoer doen met je 'uitschakeling' tegen SCC 2 jaar geleden, dat hadden jullie te danken aan een eigen doelpunt van van Boxel en een scheidsrechter die duidelijk de deventer kant op hing. En lul niet over schulden, SCC is een categorie gestegen, dat kan ik van weinig andere clubs zeggen.
jevd | 30 juli 2011 11:42
jevd | 30 juli 2011 11:42
@jevd
heb jij wel werk? ik zie je naam overal verschijnen.wie heeft die cambuur hoeren een paar geleden uitgeschakeld. precies de eagles. haha gaan jullie je maar in de schulden steken.de komende 2 jaar zullen er wel weer schulden zijn in leeuwarden
sleutel | 30 juli 2011 08:40
sleutel | 30 juli 2011 08:40
Achja, wellicht voor cambuur interessant?! Het is nu eenmaal een feit: zonder gae geen cambuur... Kijk maar naar de selectie van die over het paard getilde boerenmet hun eeuwige reuzenslaap...
lippie | 29 juli 2011 23:28
lippie | 29 juli 2011 23:28
Wie wil er nou überhaupt Eagles nieuws lezen op de Jupiler website? Waar waren die nou afgelopen seizoen? Verkeerde afslag bij de nacompetitie zeker.
jevd | 28 juli 2011 19:40
jevd | 28 juli 2011 19:40
ga toch weg man! wie wil er nou nieuws lezen over Zwolle? En dat uberhaupt al bij Eagles nieuws/topic.
almachtig | 28 juli 2011 18:39
almachtig | 28 juli 2011 18:39
Ook Ferrario lijkt niet de juiste opvolger van Ars bij Zwolle. Kortom, Zwolle en Deventer zitten in hetzelfde schuitje.
pauluszwl | 28 juli 2011 10:58
pauluszwl | 28 juli 2011 10:58
Reactie plaatsen?
U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen. Bovenaan de website kunt u inloggen. Heeft u nog geen account? Klik hier om een account aan te maken.
