
"We moeten in 2008 nog minimaal vier punten halen". De wens van trainer John van den Brom van AGOVV Apeldoorn is helder.
Dat zou moeten gebeuren tegen HFC Haarlem en te beginnen vanavond tegen Helmond Sport. Al kent de Gelderse oefenmeester nog zijn twijfels over de invulling van de spitspositie. Omdat Hans van de Haar pas na de winterstop weer in actie kan komen, moet hij de keuze maken tussen David Coonen en Dino Medjedovic. Laatstgenoemde, een Oostenrijkse Bosniër, kreeg de voorkeur in de afsluitende trainingspartij.
Van den Brom: "Die partij was niet maatgevend voor de wedstrijd tegen Helmond Sport", vertelde hij in De Stentor. "Maar het klopt dat ik twijfel over enkele posities. Niet alleen wat de aanvalslinie betreft, maar ook defensief." De kans is aanwezig dat Chiro N'Toko terugkeert in het centrum van de verdediging. Dat zou ten koste gaan van Martin Suchy. Van den Brom is doordrongen van het belang van de komende twee wedstrijden.
"Als we met een lekker gevoel de feestdagen willen ingaan, moeten we dit jaar minimaal nog vier punten pakken. Eigenlijk vind ik dat we gewoon twee keer moeten winnen. Ook om de nare smaak van de nederlaag tegen Go Ahead weg te spoelen. Die wedstrijd houdt me nog steeds bezig. Ik snap nog steeds niet waarom het verval zo groot was."
» Meer nieuws over: AGOVV Apeldoorn, , Reacties,
12 december 2008 - 09:09 | Reageer
|
Reactie plaatsen?
U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen. Bovenaan de website kunt u inloggen. Heeft u nog geen account? Klik hier om een account aan te maken.
26-08 Suart verkast naar Polen
20-08 Groep investeerders bezorgt AGOVV hoofdbrekens
20-08 Beslag op bankrekening AGOVV
19-08 AGOVV hoopt te profiteren van Vitesse
18-08 ADO pikt Leeuwin op uit Apeldoorn
11-08 Yildirim tekent in Apeldoorn
04-08 AGOVV en RBC hoeven niet te verhuizen