
Go Ahead Eagles heeft zich uitstekend weten te herstellen van de nederlaag tegen Sparta (1-2) afgelopen maandag. In het Gjaltema Stadion Aan de Langeleegte won de formatie van Andries Ulderink overtuigend met 1-4 van BV Veendam.
Na achttien minuten veerde de aanhang van Veendam even op. Rene Wessels stoomde met een fraaie rush op richting het doel van sluitpost Sergio Padt. Een graspolletje voorkwam een goed schot van de middenvelder. Daarna waren het echter de Deventenaren die in korte tijd tweemaal wisten toe te slaan. Theo Vogelsang opende met een snoeiharde kopbal, uit een vrije trap vanaf de zijkant van Michal Janota, de score. Luis Pedro verdubbelde de marge voor de bezoekers. De rappe buitenspeler reageerde alert op een diepte pass van Janota en gaf sluitpost Peter van der Vlag geen kans.
Ook na de rust was Go Ahead Eagles sterker. Van der Vlag wist met een uiterste krachtinspanning de 0-3 via Vogelsang uit een vrije trap net te voorkomen. Na een uur spelen was het Koen van der Biezen die de wedstrijd wel definitef op slot gooide. De aanvaller draaide zich handig langs twee verdedigers en verschalkte ook de op het verkeerde been staande Van der Vlag. Pavel Cmovs redde met een kopbal in de verre hoek de eer voor Veendam. Pedro bepaalde met zijn tweede van de avond in de voorlaatste minuut op aangeven van Gersom Klok (Ex-Veendam) de eindstand op 1-4.
» Meer nieuws over: BV Veendam, Go Ahead Eagles, Wedstrijdverslag,
20 augustus 2010 - 21:10 | Reageer
|
Reactie plaatsen?
U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen. Bovenaan de website kunt u inloggen. Heeft u nog geen account? Klik hier om een account aan te maken.
26-08 Veendam strikt Canadese spits
10-08 Veendam start met minimale begroting
03-08 Extra strafpunten voor MVV en Veendam
29-07 Kosiorowski en Veendam weer uit elkaar
18-07 Kolder mist start Jupiler League
25-06 Rechtbank akkoord met reddingsplan Veendam
17-06 Veendam dichter bij redding