
Lindenbergh overweegt een overgang naar FC Volendam. De 36-jarige linkspoot kan ook verlengen bij AGOVV Apeldoorn.
"Ik heb een heel positief gesprek gehad met Volendam. Eigenlijk ideaal, want het is bijna om de hoek. Ik was eigenlijk al zo goed als rond met AGOVV, alleen de laatste gesprekken liepen moeilijk. Maar als we er volgende week uitkomen, blijf ik", aldus Lindenbergh tegen RTV Noord-Holland.
Lindenbergh heeft een aflopend contract bij AGOVV. Hij tekende afgelopen zomer in Apeldoorn, na een jaartje te hebben gezaalvoetbald. Hij kwam tot 33 competitieduels en één goal. Eerder speelde hij voor De Graafschap, AZ, Ajax en Sparta.
» Meer nieuws over: AGOVV Apeldoorn, FC Volendam, Olaf Lindenbergh,
29 mei 2010 - 15:56 | Reageer
|
Reactie plaatsen?
U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen. Bovenaan de website kunt u inloggen. Heeft u nog geen account? Klik hier om een account aan te maken.
26-08 Suart verkast naar Polen
20-08 Groep investeerders bezorgt AGOVV hoofdbrekens
20-08 Beslag op bankrekening AGOVV
19-08 AGOVV hoopt te profiteren van Vitesse
18-08 ADO pikt Leeuwin op uit Apeldoorn
11-08 Yildirim tekent in Apeldoorn
04-08 AGOVV en RBC hoeven niet te verhuizen