Willem II speelt voorlopig geen rol van betekenis meer in de top van de Jupiler League. Waar de concurrenten FC Zwolle en FC Eindhoven een zege boekten, gingen de Tricolores in eigen stadion kopje onder tegen Almere City FC: 1-2.
FC Zwolle bleef ook vrijdag lange tijd achtervolgd door ‘het spook van de Langeleegte’. Vooraf aan het uitduel met SC Veendam veegde trainer Art Langeler de statistiek dat de huidige koploper sinds 30 maart 2002 niet meer had gewonnen in het Hoge Noorden nog van tafel. “Ik denk dat de historie geen grote rol zal spelen”, sprak hij. Ruim tachtig minuten stond Langeler in zijn ongelijk. Hij werd alsnog gered door Joey van den Berg: 0-1.
FC Eindhoven deelde in eigen huis een gevoelige tik uit aan FC Volendam. Serhat Koc was in de eerste helft trefzeker voor de ploeg van trainer Ernest Faber, in het tweede bedrijf gevolgd door Youness Mohktar: 2-0.
FC Zwolle blijft met 32 punten uit 13 wedstrijden lijstaanvoerder, op de voet gevolgd door FC Eindhoven dat nu op 29 punten staat. Willem II zakt nu naar de vierde stek. SC Cambuur, dat vrijdag met maar liefst 5-2 van Telstar won, stevent de Tilburgers voorbij.
BEKIJK ALLE STATISTIEKEN & DOELPUNTEN >>>
» Meer nieuws over:
Willem II,
Almere City FC,
Wedstrijdverslag,
18 november 2011 - 21:55 | Reageer
|
Tsjaa... ging t vorig jaar ook niet fantastisch tot de winterstop?! Hoe was t daarna ook alweer? SUCCES GAE!! PAK ZE AAN!
058-4life | 23 november 2011 14:50
Ik wil FC Zwolle complimenteren met het geweldige seizoen dat ze spelen en hoop dat het een spannende, gezellige derby wordt deze zondag!
veneratio | 21 november 2011 12:50
Mooie competitie er kan nog van alles gebeuren. Iedereen kan van elkaar winnen en dat maakt deze League zo leuk! Hopelijk hebben we geleerd van vorig seizoen en gooit een (Brabantse) opponent niet opnieuw roet in het eten. De transfers in de winterstop kunnen ook nog wel eens een belangrijke rol gaan spelen. We zullen het zien......Forza Zwolle!
marco'88 | 21 november 2011 09:15
@STIJNR12: Inderdaad wegwezen met dat hulpeloos figuur. Praatjesmaker eerste klas maar presteren ho maar. De slechtste trainer die we ooit hebben gehad.
willemtweeer | 19 november 2011 17:50
Als je kijkt naar welke namen WII elke week weer op het wedstrijdformulier kunnen zetten had ik wel verwacht dat ze nu onderhand wat beter zouden spelen. Ja ze hebben een heel nieuw team, maar dat argument houd je niet een heel seizoen vol. Ik had WII vooraf toch wat sterker ingeschat, maar ze hebben me tot nu toe nog geen 1 wedstrijd kunnen overtuigen. Streppel vond ik bij HS al niet sterk, het was dat hij een goed ingespeeld elftal tot zijn beschikking had. Maar een team beter maken door zijn toedoen lukt hem niet. En maar altijd joviaal zijn in zijn interviews. Nee, die haalt het einde van het seizoen niet.
fc-eindhoven | 19 november 2011 13:51
@ willemtweeer welke club zoekt trainer wij uit vak f&g willen de trainer ook weg hebben wat een nutteloos persoon ik hoop dat hij opstapt !!! hij is baggger slecht !!!
stijnr12 | 19 november 2011 13:00
@marlon37, aangaande Willem II, tenzij meerdere ploegen in elkaar zakken en/of Willem II vanaf heden alles wint kan Willem II nog kampioen worden, vorig seizoen moest Zwolle het afleggen tegen RKC doordat RKC alles won en Zwolle in elkaar zakte in verhouding tot deze ploeg, nu hebben we ook nog Eindhoven dat ver boven Willem II staat en zelfs Cambuur heeft een puntje meer terwijl diverse ploegen vrijwel gelijk staan met Willem II dus alleen een combinatie van diverse faktoren zal Willem II nog tot kampioen kunnen kronen.
jacques007 | 19 november 2011 13:00
het seizoen duurt nog lang,er kan van alles gebeuren.
marlon37 | 19 november 2011 10:58
@willemtweeer, leuk initiatief maar FC Zwolle heeft gewoon de beste selectie, dus heeft FC Zwolle maar één grote tegenstander en dat is FC Zwolle zelf.
jacques007 | 19 november 2011 01:25
Gaan ze nu ookal Brood halen ;)
boerpiet110 | 19 november 2011 00:10
Gratis af te halen Trainer!! Naam: Streppel!!! Liefst z.s.m. Dit is een oproep namens het gehele legioen.
willemtweeer | 18 november 2011 23:54
Reactie plaatsen?
U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen. Bovenaan de website kunt u inloggen. Heeft u nog geen account?
Klik hier om een account aan te maken.