
Voor teleurstellend weinig publiek heeft FC Eindhoven de opmerkelijke zege reeks van de laatste weken niet weten door te zetten. Aan de Aalsterweg moesten de Brabanders met 1-0 hun meerdere erkennen in FC Zwolle.
Twee ploegen in grote vorm troffen elkaar in de Lichtstad, maar echt goed was de wedstrijd mede door het slechte veld de eerste helft niet. De beste kansen waren wel voor de trotse aanvoerder van de derde periode. Zwolle-sluitpost Diederik Boer wist echter tot driemaal toe in een één tegen één situatie met Tim Nelemans als winnaar uit de bus te komen, waardoor de bezoekers met 0-0 de rust haalde.
Direct na de hervatting kreeg Zwolle de ideale kans op de 0-1. Eindhoven-verdediger Ruud van der Rijt trok de doorgebroken Danny Schreurs naar het gras. Arbiter Maarten Ketting kon niets anders doen dan naar de stip wijzen en Van der Rijt met rood naar de kleedkamers te sturen. Keeper Ruud Swinkels wist de zwak ingeschoten strafschop van Arne Slot te keren.
Het bleek slecht uitstel van executie, want via een knap schot van Albert van der Haar was het enkele minuten later wel raak voor Zwolle. Diezelfde Van der Haar had een kwartier voor tijd uit een vrije trap de wedstrijd in het slot kunnen gooien. Keeper Swinkels wist een vrije trap van de verdediger knap uit de benedenhoek te ranselen.
In de slotfase kreeg na Van der Rijt ook Eindhoven-trainer Jan Poortvliet nog de rode prent. Met tien man was de thuisclub nog een paar keer dichtbij de gelijkmaker, maar een treffer bleef uit.
» Meer nieuws over: FC Eindhoven, FC Zwolle, Wedstrijdverslag,
19 februari 2010 - 22:03 | Reageer
|
appie007 | 23 februari 2010 12:02
gerrit-a28 | 22 februari 2010 20:19
erikkkhelmonddd | 22 februari 2010 18:59
miszmii | 20 februari 2010 00:29
lucky | 19 februari 2010 23:59
martinus1971 | 19 februari 2010 22:36
Reactie plaatsen?
U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen. Bovenaan de website kunt u inloggen. Heeft u nog geen account? Klik hier om een account aan te maken.
20-08 Bots keert Eindhoven de rug toe
12-08 Kurbegovic van Eindhoven naar Telstar
09-08 Eindhoven-aanvaller kiest voor Oss
21-06 Nelemans kiest voor België
15-06 Telstar presenteert Poortvliet
09-06 Telstar lonkt naar Poortvliet
06-05 Willem II ontsnapt in Eindhoven